Досвід роботи

ОПИС ДОСВІДУ РОБОТИ "Формування правової культури школярів науроках історії, правознавства та в позаурочний час"

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА "Формування правової культури школярів на уроках історії, правознавства та в позаурочний час"

Моє портфоліо

12 коментарів:

 1. Мені як молодому вчителю історії та правознавства стали в пригоді Ваші розробки уроків, зокрема контрольних робіт. Особливо хочеться відзначити електронний посібник, розробленний на допомогу вчителю правознавства у схемах і таблицях. Інно Павлівно, працюйте у тому ж дусі, перемог Вам і професійних злетів!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Завжди рада допомогти! Дякую, Світланко за побажання!

   Видалити
 2. Вітаю із завершенням роботи по створенню блогу, дорога колего! Бажаю успіхів і наснаги, творчих злетів у професійній діяльності. Досвід цікавий, багатогранний, є чим поділитись із колегами.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Тамаро Павлівно, вам, як мудрому наставнику, порадам якого я завжди притримуюсь у власній професійній діяльності, досвід якого я переймаю і впроваджую у своїх практиці.

   Видалити
 3. Нехай шлях сходження до педагогічної майстерності буде світлим і легким! Адже Твоя мудрість Інно є невичерпною скарбницею і осяяна любов’ю до дітей!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Вікуся! Легко долати будь-який тернистий шлях, коли є така підтримка колег.

   Видалити
 4. Інно Павлівно! Ви завжди були невичерпним джерелом оригінальних ідей. Створення блогу-величезна допомога усім бажаючим. З вашим величезним потенціалом можна брати участь не в одному конкурсі.Опубліковані напрацювання говорять про велику вашу самовіддачу вчительській справі. Хай щастить! Перемог в усіх починаннях завжди!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, колего! Ваша оцінка моєї діяльності завжди була важливою для мене! Дякую за підтримку!

   Видалити
 5. Інно Павлівно! Кажуть, вчителем стають тільки за покликанням, тому що ця робота вимагає величезного терпіння, постійного самовдосконалення та безмежної любові до дітей. Мистецтво навчати – це мистецтво та водночас важка праця, яка пов’язана з постійною самовіддачею. Ці слова саме про вас, ви йдете дорогою знань, навчаючись все життя та навчаючи інших. Нехай вам щастить на педагогічній ниві!!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, колего! Мені приємно чути ваші відозви про мою педагогічну діяльність. Хочеться лише доповнити: "доки вчитель вчить, він вчитель"

   Видалити
 6. Інно Павлівно!Створення блогу - це тяжка праця. Ви показуєте себе, як гарний учитель та знавець своєї справи. Успіхів вам та творчих злетів!!!

  ВідповістиВидалити
 7. Так, я з вами згідна! Але сучасний вчитель повинен іти в ногу з новітніми технологіями.

  ВідповістиВидалити